Termowizja fotowoltaiki w Dąbrowie Górniczej

Termowizja fotowoltaiki w Dąbrowie Górniczej

Wykonujemy kontrole fotowoltaiki w Dąbrowie Górniczej

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów ofe­rujemy spo­rzą­dze­nie pełnej kontroli fotowoltaiki za pomocą termowizji na terenie Dąbrowy Górniczej i okolic.

W ramach naszych usług wyko­nu­jemy badania i analizy termowizyjne systemów fotowoltaicznych oraz raporty i opinie techniczne z przeprowadzonej kontroli na terenie Dąbrowy Górniczej i woj. Śląskiego.

Jak zlecić wykonanie kontroli fotowoltaiki za pomocą termowizji w Dąbrowie Górniczej

Napisz na adres mailowy: kontakt@batlab.pl (czynny 24h/7) lub zadzwoń tel: +48_799_465_428. Realizujemy usługi na terenie całego kraju, jednak naszą domeną jest Śląsk. Na nasze usługi kontroli systemów fotowoltaicznych wystawiamy FV 23%!

Pozostałe usługi termowizyjne

Sprawdź inne nasze usługi kamerą termowizyjną, być może oprócz kontroli instalacji fotowoltaicznej możemy dla Państwa wykonać inną usługę kamerą termowizyjną.

Termowizja fotowoltaiki w Dąbrowie Górniczej Termowizja fotowoltaiki w Dąbrowie Górniczej Termowizja fotowoltaiki w Dąbrowie Górniczej Termowizja fotowoltaiki w Dąbrowie Górniczej

Nasze usługi termowizyjne idealnie nadają się do testow okien; Ponieważ kilkadziesiąt materiałów, takich jak szkło, które są przeźroczyste dla wzroku ludzkiego nie jest przenikalnych na rzecz promieniowania podczerwonego. Dzięki temu mamy możliwość przeprowadzenia usług badania jakości zestawu szybowego w oknie.

Nasze usługi wyróżniają się kompleksowym podejściem i jasnym przekazem informacji. Do tego nasi Klienci cenią sobie jakość obrazu i szczegółowość raportów termowizyjnych.

Za pomocą naszej usługi termowizyjnej możliwy jest tylko pomiar temperatury powierzchni badanego przedmiotu; niemożliwe jest spojrzenie do wnętrza czegoś bądź przez coś innego.

Pozostałe informacje oprócz termowizyjnej kontroli paneli fotowoltaicznych i ich instalacji

Dąbrowa Górnicza – miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, w województwie śląskim, położone na Wyżynie Śląskiej, nad Czarną Przemszą i Białą Przemszą, na wschodnim krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP), w Zagłębiu Dąbrowskim, będącym historyczną częścią zachodniej Małopolski. Według danych z 31 grudnia 2013 r. miasto miało 123 994 mieszkańców, przez co na stałym poziomie utrzymuje się tendencja spadkowa liczby mieszkańców Dąbrowy Górniczej. Największe powierzchniowo miasto województwa (10. w kraju) i największy ośrodek przemysłowy Zagłębia Dąbrowskiego. Jest jednym z ośrodków centralnych konurbacji górnośląskiej [Wikipedia].

Gliwice: Dostawa kamery termowizyjnej wraz z obiektywem makroskopowym oraz oprogramowaniem dla Politechniki Śląskiej, ul. Akademicka 2A, 44-100 Gliwice, woj. śląskie. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kamery termowizyjnej wraz z obiektywem makroskopowym oraz oprogramowaniem dla Politechniki Śląskiej. Kamera jako bezstykowy czujnik temperatury będzie zastosowana na zautomatyzowanym stanowisku pomiarowym, służącym do wyznaczania charakterystyk elektro-termo-mechanicznych cięgien wykonanych ze stopu z pamięcią kształtu (Shape Memory Alloy – SMA). Przeznaczona jest do bezkontaktowego pomiaru temperatury cięgna o minimalnej średnicy 100 µm [uzp.bip.gov.pl].

Gliwice: Dostawa kamer termowizyjnych dla Politechniki Śląskie, ul. Akademicka 2A, 44-100 Gliwice, woj. śląskie.  Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę zestawu dwóch kamer termowizyjnych przeznaczonych do badań termowizyjnych w laboratorium zaawansowanych technologii w automatyce i robotyce, elektronice, informatyce i biotechnologii (Kalorymetry) [uzp.bip.gov.pl].

Gliwice: Dostawa kamery termowizyjnej. Politechnika Śląska, ul. Akademicka 2A, 44-100 Gliwice, woj. śląskie. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednej kamery termowizyjnej dla Politechniki Śląskiej, która przeznaczona będzie do pomiaru promieniowania podczerwonego w zastosowaniu do diagnostyki systemów elektronicznych (laboratorium zaawansowanych technologii w automatyce, elektronice, informatyce) [uzp.bip.gov.pl].