Termowizja fotowoltaiki w Siemianowicach Śląskich

Termowizja fotowoltaiki w Siemianowicach Śląskich

Wykonujemy kontrole fotowoltaiki w Siemianowicach Śląskich

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów ofe­rujemy spo­rzą­dze­nie pełnej kontroli fotowoltaiki za pomocą termowizji na terenie Siemianowic Śląskich i okolic.

W ramach naszych usług wyko­nu­jemy badania i analizy termowizyjne systemów fotowoltaicznych oraz raporty i opinie techniczne z przeprowadzonej kontroli na terenie Siemianowic Śląskich i woj. Śląskiego.

Jak zlecić wykonanie kontroli fotowoltaiki za pomocą termowizji w Siemianowicach Śląskich

Napisz na adres mailowy: kontakt@batlab.pl (czynny 24h/7) lub zadzwoń tel: +48_799_465_428. Realizujemy usługi na terenie całego kraju, jednak naszą domeną jest Śląsk. Na nasze usługi kontroli systemów fotowoltaicznych wystawiamy FV 23%!

Pozostałe usługi termowizyjne

Sprawdź inne nasze usługi kamerą termowizyjną, być może oprócz kontroli instalacji fotowoltaicznej możemy dla Państwa wykonać inną usługę kamerą termowizyjną.

Termowizja fotowoltaiki w Siemianowicach Śląskich Termowizja fotowoltaiki w Siemianowicach Śląskich Termowizja fotowoltaiki w Siemianowicach Śląskich Termowizja fotowoltaiki w Siemianowicach Śląskich

Niezmiernie trudno jest odgadnąć rozkład temperatury a pomiar w standardowy sposób pochłania masę czasu i jest mało trafny. Z tegoż powodu postawiliśmy na termowizję, tak aby dokonać wnikliwego pomiaru i efektywnie przeanalizować anomalie termiczne. Pozostałe sprzęty muszą stykać się z mierzonym przedmiotem, nasza termowizja odbiera zdjęcia ciepła w sposób bezkontaktowy, nie zakłócając rezultatu a także bezinwazyjny nie niszcząc badanych budynków.

Nie ma dwóch takich samych osób, jak i nie ma dwóch takich samych prac termowizyjnych. Z tej przyczyny nasza grupa zawsze podchodzi indywidualnie do każdego zlecenia i używa całkowitą dotychczasową wiedzę z dyscypliny termografii. Z sukcesem zdołasz naszą grupę zaprosić do zlokalizowania wycieku w budynku jak i kontroli sprzętów elektronicznych w kopalni.

Pozostałe informacje oprócz termowizyjnej kontroli paneli fotowoltaicznych i ich instalacji

Siemianowice Śląskie (śl. Śymjanowicy, niem. Siemianowitz, Laurahütte; 1923-27 Huta Laura-Siemianowice) – miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, położone na Górnym Śląsku, w województwie śląskim, położone nad rzeką Brynicą, na Wyżynie Śląskiej, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Jest jednym z ośrodków centralnych konurbacji górnośląskiej [Wikipedia].

Gliwice: Dostawa silnika spalinowego o zapłonie iskrowym. Politechnika Śląska , ul. Akademicka 2A, 44-100 Gliwice, woj. śląskie. Przedmiotem zamówienia jest dostawa silnika spalinowego o zapłonie iskrowym wraz z zestawem czujników, wiązkami głównymi i pomocniczymi, elementami układu napełniania i wydechu, mikroprocesorowym układem sterowania dla Politechniki Śląskiej. Silnik spalinowy spełniający emisje zanieczyszczeń min. EURO II służył będzie do przeprowadzenia badań stanowiskowych z wykorzystaniem opracowanych cykli jazdy oraz testu NEDC, które będą obejmowały rejestracje parametrów pracy napędu, zużycia paliwa i emisji zanieczyszczeń oraz pomiary cieplne silnika spalinowego (za pomocą posiadanej przez Zamawiającego kamery termowizyjnej). Silnik posłuży także do badań obciążeń cieplnych rozrusznika i alternatora oraz układu chłodzenia podczas częstych włączeń i wyłączeń według cykli rzeczywistych oraz NEDC. Następnie dla wyznaczonych parametrów przeprowadzony zostanie bilans energetyczny analizowanych podzespołów układu napędowego celem ustalenia strategii przepływu energii w systemie Mild Hybrid. Określone zostaną moce rozrusznika i alternatora oraz ich charakterystyki elektromechaniczne. Przeprowadzone zostaną badania procesu rozruchu silnika spalinowego celem opracowania metod szybkiego uruchamiania (sterowanie zapłonem i wtryskiem, zmiana czujników położenia wału korbowego). Przeprowadzona zostanie modernizacja rozrusznika i alternatora oraz zbudowana zostanie elektryczna pompa cieczy w układzie chłodzenia. Silnik spalinowy zostanie wyposażony w automatyczne podgrzewanie bloku silnika i elektryczną regulację temperatury cieczy chłodzącej [uzp.bip.gov.pl].