Termowizja fotowoltaiki w Tarnowie

Termowizja fotowoltaiki w Tarnowie

Wykonujemy kontrole fotowoltaiki w Tarnowie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów ofe­rujemy spo­rzą­dze­nie pełnej kontroli fotowoltaiki za pomocą termowizji na terenie Tarnowa i okolic.

W ramach naszych usług wyko­nu­jemy badania i analizy termowizyjne systemów fotowoltaicznych oraz raporty i opinie techniczne z przeprowadzonej kontroli na terenie Tarnowa i woj. Małopolskiego.

Jak zlecić wykonanie kontroli fotowoltaiki za pomocą termowizji w Tarnowie

Napisz na adres mailowy: kontakt@batlab.pl (czynny 24h/7) lub zadzwoń tel: +48_799_465_428. Realizujemy usługi na terenie całego kraju, jednak naszą domeną jest Małopolska. Na nasze usługi kontroli systemów fotowoltaicznych wystawiamy FV 23%!

Pozostałe usługi termowizyjne

Sprawdź inne nasze usługi kamerą termowizyjną, być może oprócz kontroli instalacji fotowoltaicznej możemy dla Państwa wykonać inną usługę kamerą termowizyjną.

Termowizja fotowoltaiki w Tarnowie Termowizja fotowoltaiki w Tarnowie Termowizja fotowoltaiki w Tarnowie Termowizja fotowoltaiki w Tarnowie

Kamera termowizyjna to sprzęt służący do bezdotykowych pomiarów  temperatury. Początkowe modele kamer termowizyjnych były znane już w latach 20-tych XXw.

Kamery termowizyjne już od czasu lat 70 pozyskały renomę niezawodnych i porządnych sprzętów. Jedyne co zmieniono od tamtych czasów w kwestii zastosowania to forma obrazów jaka w latach 70-tych pozostawiała wiele do życzenia a obecnie pozwala na nakręcenie nawet teledysku muzycznego. Normalne matryce współczesnych kamer termowizyjnych składają się z 16 x 16 do 320 x 240 pikseli. Pierwsza wartość określa liczbę kolumn, a druga wyświetlanych wierszy. Przykładowo matryca 160 x 120 składa się z 19200 pikseli. W termografii punkt ustala najmniejszy, oddzielny piksel detektora typu FPA, zdolny do wykrywania promieniowania podczerwonego.

W czasach rosnących kosztów energii a także wysokich kosztów przestoju maszyn, nasze usługi termowizyjne innymi słowy bezkontaktowy pomiar temperatury zdobył na znaczeniu. Użyteczność naszej Termowizji można sprawdzić np. w zamiarze oceny wydajności izolacji remontowo-budowlanej, jak i w konserwacji maszyn przemysłowych. Funkcjonuje kilka fundamentalnych zagrożeń, w jakich jedynie nasze usługi termowizyjne będą potrafiły Ci pomóc. Badania i Analizy Termowizyjne zostały utworzone jako grupa rozwiązująca wiele problemów spotykanych przez naszych Odbiorców.

Pozostałe informacje oprócz termowizyjnej kontroli paneli fotowoltaicznych i ich instalacji

Tarnów – miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, w województwie małopolskim, leżące nad rzekami Białą i Dunajcem, o wielowiekowej historii sięgającej początkami czasów piastowskich. Wraz z uzyskaniem praw miejskich w 1330 r. stał się ważnym ośrodkiem w regionie. W latach 1975-1998 miasto było stolicą województwa tarnowskiego. Tarnów jest obecnie członkiem Związku Miast Polskich i miastem centralnym aglomeracji tarnowskiej. W mieście działa konsulat honorowy Ukrainy [Wikipedia].

Kraków: dostawa kamery termowizyjnej dla Akademii Górniczo – Hutnicza im. Stanisława Staszica , Al. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków, woj. małopolskie [uzp].

Kraków: Dostawa sprzętu laboratoryjnego Instytut Mechaniki Górotworu Polskiej Akademii Nauk, ul. Reymonta 27, 30-059 Kraków, woj. małopolskie. Dostawa sprzętu laboratoryjnego o minimalnych wyszczególnionych parametrach: Specjalizowany termoanemometr z przetwornikiem A/D i kalibratorem sond termoanemometrycznych. Wzbudnik drgań. Niskociśnieniowy przetwornik różnicowy o długotrwałej stabilności temperaturowej o zakresie 0.1 mbar. Niskociśnieniowy przetwornik różnicowy o długotrwałej stabilności temperaturowej o zakresie 20 mbar. Przetwornik ciśnienia barometrycznego. Przetwornik wilgotności i temperatury. Oscyloskop. Układy pozycjonowania czujników w obszarze pomiarowym tuneli – liniowy i obrotowy. Mostek LRC. Piec kalibracyjny. Karta pomiarowa. Kamera termowizyjna [uzp].