Termowizja fotowoltaiki w Tarnowskich Górach

Termowizja fotowoltaiki w Tarnowskich Górach

Wykonujemy kontrole fotowoltaiki w Tarnowskich Górach

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów ofe­rujemy spo­rzą­dze­nie pełnej kontroli fotowoltaiki za pomocą termowizji na terenie Tarnowskich Gór i okolic.

W ramach naszych usług wyko­nu­jemy badania i analizy termowizyjne systemów fotowoltaicznych oraz raporty i opinie techniczne z przeprowadzonej kontroli na terenie Tarnowskich Gór i woj. Śląskiego.

Jak zlecić wykonanie kontroli fotowoltaiki za pomocą termowizji w Tarnowskich Górach

Napisz na adres mailowy: kontakt@batlab.pl (czynny 24h/7) lub zadzwoń tel: +48_799_465_428. Realizujemy usługi na terenie całego kraju, jednak naszą domeną jest Śląsk. Na nasze usługi kontroli systemów fotowoltaicznych wystawiamy FV 23%!

Pozostałe usługi termowizyjne

Sprawdź inne nasze usługi kamerą termowizyjną, być może oprócz kontroli instalacji fotowoltaicznej możemy dla Państwa wykonać inną usługę kamerą termowizyjną.

Termowizja fotowoltaiki w Tarnowskich Górach Termowizja fotowoltaiki w Tarnowskich Górach Termowizja fotowoltaiki w Tarnowskich Górach Termowizja fotowoltaiki w Tarnowskich Górach

Rosnąca potrzeba oszczędzania energii rozpoczęła wdrażanie poprzez naszą spółkę usług bezkontaktowej i natychmiastowej detekcji podczerwieni, jakie osiągnęły efektywne zastosowanie w budownictwie i energetyce. Dane o stratach ciepła budynków zdobyte w rezultacie naszych pomiarów termowizyjnych są pożyteczne dla administratorów domów, jak również przedsiębiorców.

Dzięki naszym usługą można błyskawicznie sprawdzić silnik elektryczny i wykryć ewentualną usterkę łożysk albo sprzęgła. Przykładowo słabe lub nadmierne smarowanie łożyska, którego wysoka temperatura jest w dużej mierze wyższa od temperatury obudowy silnika.

Pozostałe informacje oprócz termowizyjnej kontroli paneli fotowoltaicznych i ich instalacji

Tarnowskie Góry (śl. Tarnowský Góry; niem. Tarnowitz; czes. Tarnovice, też Tarnovské Hory; łac. Montes Tarnovicenses) – miasto w południowo-zachodniej Polsce, w województwie śląskim, siedziba powiatu tarnogórskiego, na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP), historycznie na Górnym Śląsku. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa katowickiego. Według danych z 31 grudnia 2014 r. miasto miało 60 879 mieszkańców [Wikipedia].

Gliwice: Dostawa pomiarowej, przenośnej kamery termowizyjnej, Instytut Metalurgii Żelaza im. Stanisława Staszica , ul. Karola Miarki 12, 44-100 Gliwice, woj. śląskie. Dostawa pomiarowej, przenośnej kamery termowizyjnej [uzp.bip.gov.pl].

Bytom: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kamery termowizyjnej, obserwacyjnej – 1 szt. Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego Spółka Akcyjna, ul. Chorzowska 25, Bytom, woj. śląskie. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kamery termowizyjnej, obserwacyjnej – 1 szt [uzp.bip.gov.pl].

Gliwice: Dostawa kompaktowej kamery termowizyjnej. Politechnika Śląska, ul. Akademicka 2A, Gliwice, woj. śląskie. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednej kompaktowej kamery termowizyjnej, która będzie służyć do obserwacji strat ciepła w kotłach, armaturze i wymiennikach ciepła na stanowiskach badawczych. Bardzo wytrzymała IP 54, lekka i łatwa w obsłudze kamera termowizyjna. Może ona mierzyć temperatury, rejestrować obrazy i analizować je. Matryca niechłodzonych detektorów o rozdzielczości 120 x 120 pikseli daje obraz termowizyjny dobrej jakości, wyświetlany na dużym i jasnym wyświetlaczu LCD o przekątnej 3,5c. Użytkownik może wybrać jedną z wielu palet barwnych. Kamera ma w środku ekranu stały punkt pomiarowy. Jest też wyposażona w niewymienny obiektyw, nadający się do większości zastosowań. Mierzy ona temperatury w zakresie od -10°C do +350°C i wykrywa różnice temperatur wynoszące zaledwie 0,12°C. Do sterowania służą zaledwie cztery klawisze i joystick. Z ich pomocą nawet nowy użytkownik może w ciągu kilku minut zarejestrować swoje pierwsze obrazy termograficzne. Ponadto ma wbudowany wskaźnik laserowy, z pomocą którego użytkownik może w łatwy i bezpieczny sposób ustalić, gdzie w rzeczywistym obiekcie znajduje się gorące miejsce dostrzeżone na obrazie termograficznym. Zwiększa to bezpieczeństwo obsługi, gdyż wyklucza konieczność wskazywania palcem miejsc w instalacjach elektrycznych. Kamera jest zabezpieczona przed działaniem pyłów i wody (spełnia normę IP 54), nadaje się więc do stosowania w budynkach jaki i na zewnątrz. Pojemna bateria umożliwia ponad siedmio-godzinną, nieprzerwaną pracę. Kamera została wyposażona w gniazdo na karty pamięci typu SD zdolne pomieścić 1000 obrazów. Oprogramowanie umożliwiające przeprowadzenie podstawowej analizy zarejestrowanych obrazów termograficznych i utworzenie prostego raportu w formacie PDF jest na wyposażeniu standardowym [uzp.bip.gov.pl].