Termowizja fotowoltaiki w Tychach

Termowizja fotowoltaiki w Tychach

Wykonujemy kontrole fotowoltaiki w Tychach

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów ofe­rujemy spo­rzą­dze­nie pełnej kontroli fotowoltaiki za pomocą termowizji na terenie Tych i okolic.

W ramach naszych usług wyko­nu­jemy badania i analizy termowizyjne systemów fotowoltaicznych oraz raporty i opinie techniczne z przeprowadzonej kontroli na terenie Tych i woj. Śląskiego.

Jak zlecić wykonanie kontroli fotowoltaiki za pomocą termowizji w Tychach

Napisz na adres mailowy: kontakt@batlab.pl (czynny 24h/7) lub zadzwoń tel: +48_799_465_428. Realizujemy usługi na terenie całego kraju, jednak naszą domeną jest Śląsk. Na nasze usługi kontroli systemów fotowoltaicznych wystawiamy FV 23%!

Pozostałe usługi termowizyjne

Sprawdź inne nasze usługi kamerą termowizyjną, być może oprócz kontroli instalacji fotowoltaicznej możemy dla Państwa wykonać inną usługę kamerą termowizyjną.

Termowizja fotowoltaiki w Tychach Termowizja fotowoltaiki w Tychach Termowizja fotowoltaiki w Tychach Termowizja fotowoltaiki w Tychach

Rosnący popyt oszczędzania energii zainicjowała wdrażanie poprzez naszą firmę usług bezkontaktowej i natychmiastowej detekcji podczerwieni, które zyskały efektywne wykorzystanie w budownictwie i energetyce. Dane o stratach ciepła budynków uzyskane w wyniku naszych pomiarów termowizyjnych są pożyteczne dla administratorów apartamentów, i dodatkowo przedsiębiorców.

Nasze usługi termomiwzyjne (analizy remontowo-budowlane i przemysłowe za wsparciem pomiaru temperatury) to bezkontaktowa procedura która błyskawicznie i bez ingerencji wykrywa źródło problemu. Tymczasem opowiadając na najczęściej zadawane zapytanie „jak głęboko w ścianie widzi kamera” – termowizja ukazuje rozkład temperatury na nawierzchni obiektu tym samym nie umożliwia zaglądnięcia do wewnątrz lub przez obiekt.

Pozostałe informacje oprócz termowizyjnej kontroli paneli fotowoltaicznych i ich instalacji

Tychy (niem. Tichau) – miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, w województwie śląskim. Według danych z 31 grudnia 2014 r. miasto miało 128 621 mieszkańców. Tychy leżą w południowej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Są jednym z ośrodków centralnych konurbacji górnośląskiej. Od północy Tychy graniczą z Katowicami, od wschodu z Lędzinami i Bieruniem, od południa z Bojszowami i Kobiórem, od zachodu z Wyrami i Mikołowem. Historycznie Tychy położone są na Górnym Śląsku. Miasto leży w dorzeczu Wisły, w zlewni Wisła Mała. Tychy zajmują 26. pozycję pod względem liczby ludności w Polsce i 36. pod względem powierzchni [Wikipedia].

Gliwice: Dostawa kamer termowizyjnych dla Politechniki Śląskiej, ul. Akademicka 2A, 44-100 Gliwice, woj. śląskie. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę zestawu dwóch kamer termowizyjnych przeznaczonych do badań termowizyjnych w laboratorium zaawansowanych technologii w automatyce i robotyce, elektronice, informatyce i biotechnologii (Kalorymetry).

Gliwice: Dostawa kamery termowizyjnej. Politechnika Śląska, ul. Akademicka 2A, 44-100 Gliwice, woj. śląskie. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę jednej kamery termowizyjnej, która służyć będzie do obrazowania w podczerwieni, rejestracji i analizy obrazów termowizyjnych. Zamawiana kamera termowizyjna, znajdzie zastosowanie w różnego rodzaju badaniach naukowych dlatego wymagane jest aby urządzenie posiadało możliwość uzupełnienia jego konfiguracji w przyszłości o dodatkowe akcesoria i oprogramowanie. Szczególnie istotna jest możliwość przyszłościowego zastosowania obiektywów o różnych ogniskowych oraz możliwość tworzenia własnego oprogramowania badawczego z wykorzystaniem bibliotek programistycznych (Software Dewelopment Kit – SDK) pozwalających na sterowanie kamerą za pomocą komputera (Termografy).