Certyfikat energetyczny – wręczenie dyplomu dla ciepłego drzewa

Certyfikat energetyczny to dokument którego historia rozpoczyna się w 2009 roku. Do dziś Certyfikator energetyczny to zawód w Polsce na którym można zarobić. Przy wyznaczaniu charakterystyki energetycznej interesują nas straty jakie budynek ponosi na C.O., C.W.U. chłodzenie i oświetlenie. Istnieje materiał budowlany który jeszcze przed budownictwem z wielkiej płyty sam sobie wystawił certyfikat energetyczny. W dzisiejszym filmie, wydajemy mu nasz paszport energetyczny w formie przytulania. Przegląd termowizyjny z tego zajścia, można obejrzeć poniżej.

Certyfikat energetyczny już nie wychodzi tak ładnie gdy mamy typową chatkę drewnianą jednak istnieją budynki które możemy złożyć z prefabrykowanych drewnianych puzzli. Szybko można znaleźć zalety budownictwa kanadyjskiego, jednak zawsze należy się strzec mostków cieplnych. Dokładnie sporządzając certyfikat energetyczny można się pokusić o szybkie badania termowizyjne mostków cieplnych i zweryfikowanie ich wpływu na całość strat. Stolarka okienna też, powinna zostać skontrolowana, ponieważ tutaj najczęściej występują błędy wykonawcze.

Jak można przesłać zlecenie lub zapytanie ofertowe

Chcesz zlecić sprawdzenie stanu technicznego systemu ogrzewania? Wykonujemy prace zgodne z Rozporządzeniem i wystawiamy Protokoły kontroli spełniające wymagania Ministerstwa. Na terenie Małopolski, Śląska lub Podkarpacia wykonujemy zlecenia od ręki, napisz do nas na adres mailowy: kontakt@batlab.pl (czynny 24h/7) lub zadzwoń tel: +48_799_465_427. Realizujemy usługi na terenie całego kraju, jednak naszą domeną jest Polska Południowa.