Termowizja fotowoltaiki w Będzinie

Termowizja fotowoltaiki w Będzinie

Wykonujemy kontrole fotowoltaiki w Będzinie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów ofe­rujemy spo­rzą­dze­nie pełnej kontroli fotowoltaiki za pomocą termowizji na terenie Będzina i okolic.

W ramach naszych usług wyko­nu­jemy badania i analizy termowizyjne systemów fotowoltaicznych oraz raporty i opinie techniczne z przeprowadzonej kontroli na terenie Będzina i woj. Śląskiego.

Jak zlecić wykonanie kontroli fotowoltaiki za pomocą termowizji w Będzinie

Napisz na adres mailowy: kontakt@batlab.pl (czynny 24h/7) lub zadzwoń tel: +48_799_465_428. Realizujemy usługi na terenie całego kraju, jednak naszą domeną jest Śląsk. Na nasze usługi kontroli systemów fotowoltaicznych wystawiamy FV 23%!

Pozostałe usługi termowizyjne

Sprawdź inne nasze usługi kamerą termowizyjną, być może oprócz kontroli instalacji fotowoltaicznej możemy dla Państwa wykonać inną usługę kamerą termowizyjną.

Termowizja fotowoltaiki w Będzinie Termowizja fotowoltaiki w Będzinie Termowizja fotowoltaiki w Będzinie Termowizja fotowoltaiki w Będzinie

Każdy obiekt o temperaturze powyżej zera absolutnego (0 Kelvinów = -273,15 °C) wypuszcza promienie podczerwone. Na tym promieniowaniu opierają się nasze usługi termowizyjne. Termografię wykorzystuje się w wielu branżach w tym medycynie, istotnych branżach przemysłu a także diagnostyce remontowej. Za wsparciem naszej usługi termowizyjnej możliwe jest badanie temperatury powierzchni badanego przedmiotu; niewykonalne jest spojrzenie do wnętrza czegoś czy też przez coś innego.

Nasze usługi termowizyjne (analizy remontowo-budowlane i przemysłowe za pomocą pomiaru temperatury) to bezkontaktowa procedura jaka ekspresowo i bez ingerencji wykrywa źródło problemu. Tymczasem opowiadając na zazwyczaj zadawane pytanie „jak w głębi w ścianie widzi kamera” – termowizja odsłania rozkład temperatury na powierzchni obiektu tym samym nie umożliwia zaglądnięcia do środka lub przez obiekt. Nasze usługi wyróżniają się wszechstronnym podejściem i jasnym przekazem informacji. Dodatkowo nasi Klienci cenią sobie jakość obrazu i dokładność raportów termowizyjnych.

Pozostałe informacje oprócz termowizyjnej kontroli paneli fotowoltaicznych i ich instalacji

Będzin (niem. Bendzin, ros. Бендзин) – miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim, siedziba powiatu będzińskiego, w Zagłębiu Dąbrowskim, będącym historyczną częścią zachodniej Małopolski, nad rzeką Czarną Przemszą, na Wyżynie Śląskiej, na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP) i konurbacji katowickiej. Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego [Wikipedia].

Częstochowa: Dostawa uniwersalnej kamery termowizyjnej dla Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A., Ul. Srebrna, 42-201 Częstochowa, woj. śląskie. Przedmiotem zamówienia jest dostawa uniwersalnej kamery termowizyjnej przeznaczonej przede wszystkim do diagnozowania układów elektrycznych i pomiarowych, a dodatkowo nieciagłości instalacji i izolacji budynków o parametrach określonych w SIWZ oraz przeprowadzenie szkolenia w zakresie obsługiwania kamery i oprogramowania [uzp.bip.gov.pl].

Bytom: Dostawa kamery termowizyjnej obserwacyjnej  dla Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego Spółka Akcyjna , ul. Chorzowska 25, 41-902 Bytom, woj. śląskie. Dostawa kamery termowizyjnej obserwacyjnej. Dostawa kamer termowizyjnych. Dostawa kamery termowizyjnej, obserwacyjnej – 1 szt. Dostawa kamery termowizyjnej, pomiarowej – 1 kpl.

Gliwice: Dostawa kompaktowej kamery termowizyjnej dla Politechniki Śląskiej , ul. Akademicka 2A, 44-100 Gliwice, woj. śląskie. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednej kompaktowej kamery termowizyjnej, która będzie służyć do obserwacji strat ciepła w kotłach, armaturze i wymiennikach ciepła na stanowiskach badawczych. Bardzo wytrzymała IP 54, lekka i łatwa w obsłudze kamera termowizyjna. Może ona mierzyć temperatury, rejestrować obrazy i analizować je. Matryca niechłodzonych detektorów o rozdzielczości 120 x 120 pikseli daje obraz termowizyjny dobrej jakości, wyświetlany na dużym i jasnym wyświetlaczu LCD o przekątnej 3,5 cala. Użytkownik może wybrać jedną z wielu palet barwnych. Kamera ma w środku ekranu stały punkt pomiarowy. Jest też wyposażona w niewymienny obiektyw, nadający się do większości zastosowań. Mierzy ona temperatury w zakresie od -10 stopni C do +350 stopni C i wykrywa różnice temperatur wynoszące zaledwie 0,12stopnia C. Do sterowania służą zaledwie cztery klawisze i joystick. Z ich pomocą nawet nowy użytkownik może w ciągu kilku minut zarejestrować swoje pierwsze obrazy termograficzne. Ponadto ma wbudowany wskaźnik laserowy, z pomocą którego użytkownik może w łatwy i bezpieczny sposób ustalić, gdzie w rzeczywistym obiekcie znajduje się gorące miejsce dostrzeżone na obrazie termograficznym. Zwiększa to bezpieczeństwo obsługi, gdyż wyklucza konieczność wskazywania palcem miejsc w instalacjach elektrycznych. Kamera jest zabezpieczona przed działaniem pyłów i wody (spełnia normę IP 54), nadaje się więc do stosowania w budynkach jaki i na zewnątrz. Pojemna bateria umożliwia ponad siedmio-godzinną, nieprzerwaną pracę. Kamera została wyposażona w gniazdo na karty pamięci typu SD zdolne pomieścić 1000 obrazów. Oprogramowanie umożliwiające przeprowadzenie podstawowej analizy zarejestrowanych obrazów termograficznych i utworzenie prostego raportu w formacie PDF jest na wyposażeniu standardowym [uzp.bip.gov.pl].