Termowizja fotowoltaiki w Katowicach

Termowizja fotowoltaiki w Katowicach

Wykonujemy kontrole fotowoltaiki w Katowicach

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów ofe­rujemy spo­rzą­dze­nie pełnej kontroli fotowoltaiki za pomocą termowizji na terenie Katowic i okolic.

W ramach naszych usług wyko­nu­jemy badania i analizy termowizyjne systemów fotowoltaicznych oraz raporty i opinie techniczne z przeprowadzonej kontroli na terenie Katowic i woj. Śląskiego.

Jak zlecić wykonanie kontroli fotowoltaiki za pomocą termowizji w Katowicach

Napisz na adres mailowy: kontakt@batlab.pl (czynny 24h/7) lub zadzwoń tel: +48_799_465_427. Realizujemy usługi na terenie całego kraju, jednak naszą domeną jest Małopolska. Na nasze usługi kontroli systemów fotowoltaicznych wystawiamy FV 23%!

Pozostałe usługi termowizyjne

Sprawdź inne nasze usługi kamerą termowizyjną, być może oprócz kontroli instalacji fotowoltaicznej możemy dla Państwa wykonać inną usługę kamerą termowizyjną.

Termowizja fotowoltaiki w Katowicach Termowizja fotowoltaiki w Katowicach Termowizja fotowoltaiki w Katowicach Termowizja fotowoltaiki w Katowicach

Nasze usługi wyróżniają się kompleksowym podejściem i jasnym przekazem wiedzy. W dodatku nasi Klienci cenią sobie jakość obrazu i szczegółowość raportów termowizyjnych.

Nasze przeglądy termowizyjne zdobyły racjonalne wykorzystanie w wielu obiektach komercyjnych i przemysłowych. Pozwolą na diagnostykę sprzętów, weryfikację elektryki, a także lustrację izolacji lokali. Rezerwując nasze usługi termowizyjne do lokalizacji oraz diagnostyki Twoich kłopotów redukujesz koszta i oszczędzasz swój czas i pracowników.

Termogram – obraz radiometryczny to analiza termiczna z obliczonymi wartościami temperatur w poszczególnych jego punktach. Termogramy zawierające cyfrowe obrazy termiczne i powiązane z nimi dane, zapisywane są w naszych raportach termowizyjnych i sprawozdaniach z przeglądu urządzeń elektrycznych.

Znalezienie nawet małej temperatury na przewodzie uziemiającym może wskazywać na poważne nieprawidłowości w instalacji elektrycznej oraz w efekcie skończyć się pożarem. Wyłącznie dzięki naszym usługą termowizyjnym jesteście w stanie poddać próbie całą instalację w krótkim czasie.

Pozostałe informacje oprócz termowizyjnej kontroli paneli fotowoltaicznych i ich instalacji

Katowice (1953-1956 Stalinogród, niem. Kattowitz[3], śl. Katowicy[3], cz. Katovice) – miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, siedziba władz województwa śląskiego. Jeden z głównych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego i największe pod względem ludności miasto konurbacji górnośląskiej [Wikipedia].

I. Zespół dzielnic śródmiejskich
1. Śródmieście
4. Os. Paderewskiego – Muchowiec
12. Koszutka
13. Bogucice
II. Zespół dzielnic północnych
7. Załęże
8. Os. Witosa
9. Osiedle Tysiąclecia
10. Dąb
11. Wełnowiec-Józefowiec
III. Zespół dzielnic zachodnich
2. Załęska Hałda-Brynów
5. Brynów-Osiedle Zgrzebnioka
6. Ligota-Panewniki
IV. Zespół dzielnic wschodnich
3. Zawodzie
14. Dąbrówka Mała
15. Szopienice-Burowiec
16. Janów-Nikiszowiec
17. Giszowiec
V. Zespół dzielnic południowych
18. Murcki
19. Piotrowice-Ochojec
20. Zarzecze
21. Kostuchna
22. Podlesie