Termowizja fotowoltaiki w Mysłowicach

Termowizja fotowoltaiki w Mysłowicach

Wykonujemy kontrole fotowoltaiki w Mysłowicach

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów ofe­rujemy spo­rzą­dze­nie pełnej kontroli fotowoltaiki za pomocą termowizji na terenie Mysłowic i okolic.

W ramach naszych usług wyko­nu­jemy badania i analizy termowizyjne systemów fotowoltaicznych oraz raporty i opinie techniczne z przeprowadzonej kontroli na terenie Mysłowic i woj. Śląskiego.

Jak zlecić wykonanie kontroli fotowoltaiki za pomocą termowizji w Mysłowicach

Napisz na adres mailowy: kontakt@batlab.pl (czynny 24h/7) lub zadzwoń tel: +48_799_465_427. Realizujemy usługi na terenie całego kraju, jednak naszą domeną jest Śląsk. Na nasze usługi kontroli systemów fotowoltaicznych wystawiamy FV 23%!

Pozostałe usługi termowizyjne

Sprawdź inne nasze usługi kamerą termowizyjną, być może oprócz kontroli instalacji fotowoltaicznej możemy dla Państwa wykonać inną usługę kamerą termowizyjną.

Termowizja fotowoltaiki w Mysłowicach Termowizja fotowoltaiki w Mysłowicach Termowizja fotowoltaiki w Mysłowicach Termowizja fotowoltaiki w Mysłowicach

Odnalezienie nawet niskiej temperatury na przewodzie uziemiającym jest wstanie wskazywać na poważne nieprawidłowości w instalacji elektrycznej zaś w efekcie skończyć się pożarem. Tylko i wyłącznie dzięki naszym usługą termowizyjnym jesteście w stanie zweryfikować całą instalację w krótkim czasie.

Kamera termowizyjna to sprzęt służący do bezdotykowych pomiarów  temperatury. Początkowe modele kamer termowizyjnych były znane już w latach 20-tych XXw.

Kamery termowizyjne już od czasu lat 70 pozyskały reputację niezawodnych i trwałych sprzętów. Jedyne co zmieniono od tamtych czasów w kwestii wykorzystywania to jakość obrazów jaka w latach 70-tych pozostawiała dużo do życzenia a współcześnie pozwala na nakręcenie nawet teledysku muzycznego.

Pozostałe informacje oprócz termowizyjnej kontroli paneli fotowoltaicznych i ich instalacji

Mysłowice (łac. Mislovia, śl. Myslowicy, czes. Myslovice, niem. Myslowitz) – miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, w województwie śląskim. Według danych z 2013 r. miasto miało 75 129 mieszkańców. Mysłowice położone są na Wyżynie Śląskiej, stanowiącej część Wyżyny Śląsko-Krakowskiej, nad rzeką Przemszą. Miasto leży w obrębie Wyżyny Katowickiej i Pagórów Jaworznickich. Mysłowice leżą w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP) i jest jednym z ośrodków centralnych konurbacji górnośląskiej. Przez miasto przepływa Czarna Przemsza, która w pobliżu Mysłowic łączy się z Białą Przemszą, tworząc Przemszę. Przez miasto przepływa także potok Bolina oraz Rów Kosztowski. Mysłowice graniczą od zachodu z Katowicami, od północy z Sosnowcem, od wschodu z Jaworznem, a od południa z Imielinem oraz Lędzinami [Wikipedia].

Gliwice: Dostawa kamery termowizyjnej wraz z obiektywem makroskopowym oraz oprogramowaniem dla Politechniki Śląskiej. Politechnika Śląska , ul. Akademicka 2A, 44-100 Gliwice, woj. śląskie. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kamery termowizyjnej wraz z obiektywem makroskopowym oraz oprogramowaniem dla Politechniki Śląskiej. Kamera jako bezstykowy czujnik temperatury będzie zastosowana na zautomatyzowanym stanowisku pomiarowym, służącym do wyznaczania charakterystyk elektro-termo-mechanicznych cięgien wykonanych ze stopu z pamięcią kształtu (Shape Memory Alloy – SMA). Przeznaczona jest do bezkontaktowego pomiaru temperatury cięgna o minimalnej średnicy 100 µm [uzp.bip.gov.pl].

Gliwice: Dostawa kamery termowizyjnej. Politechnika Śląska , ul. Akademicka 2A, 44-100 Gliwice, woj. śląskie. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednej kamery termowizyjnej dla Politechniki Śląskiej, która przeznaczona będzie do pomiaru promieniowania podczerwonego w zastosowaniu do diagnostyki systemów elektronicznych (laboratorium zaawansowanych technologii w automatyce, elektronice, informatyce). (Kalorymetry) [uzp.bip.gov.pl].