Termowizja fotowoltaiki w Żorach

Termowizja fotowoltaiki w Żorach

Wykonujemy kontrole fotowoltaiki w Żorach

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów ofe­rujemy spo­rzą­dze­nie pełnej kontroli fotowoltaiki za pomocą termowizji na terenie Żor i okolic.

W ramach naszych usług wyko­nu­jemy badania i analizy termowizyjne systemów fotowoltaicznych oraz raporty i opinie techniczne z przeprowadzonej kontroli na terenie Żor i woj. Śląskiego.

Jak zlecić wykonanie kontroli fotowoltaiki za pomocą termowizji w Żorach

Napisz na adres mailowy: kontakt@batlab.pl (czynny 24h/7) lub zadzwoń tel: +48_799_465_428. Realizujemy usługi na terenie całego kraju, jednak naszą domeną jest Śląsk. Na nasze usługi kontroli systemów fotowoltaicznych wystawiamy FV 23%!

Pozostałe usługi termowizyjne

Sprawdź inne nasze usługi kamerą termowizyjną, być może oprócz kontroli instalacji fotowoltaicznej możemy dla Państwa wykonać inną usługę kamerą termowizyjną.

Termowizja fotowoltaiki w Żorach Termowizja fotowoltaiki w Żorach Termowizja fotowoltaiki w Żorach Termowizja fotowoltaiki w Żorach

Niesłychanie trudno jest przewidzieć rozkład temperatury a mierzenie w tradycyjny sposób zajmuje mnóstwo czasu i jest mało dokładny. Z tego względu postawiliśmy na termowizję, by dokonać dokładnego pomiaru i skutecznie przeanalizować anomalie termiczne. Inne urządzenia muszą stykać się z mierzonym obiektem, nasza termowizja wytwarza obrazy ciepła w sposób bezkontaktowy, nie zakłócając wyniku oraz bezinwazyjny nie niszcząc badanych obiektów.

Elementy znajdujące się pod powierzchnią (np. przewód ogrzewania podłogowego) wpływają na rozkład temperatury na powierzchni mierzonego obiektu (np. posadzka) przez przewodzenie ciepła. Podczas naszych usług termowizyjnych struktura i kształt rurki PEX będzie odwzorowana na betonie, dzieje się tak ponieważ rurka jest znacznie cieplejsza aniżeli beton. Nasza termowizja wymierza temperaturę nawierzchni a nie „patrzy w głąb obiektów”.

Pozostałe informacje oprócz termowizyjnej kontroli paneli fotowoltaicznych i ich instalacji

Częstochowa: DOSTAWA KAMERY TERMOWIZYJNEJ DO POMIARÓW WYSOKOTEMPERATUROWYCH WRAZ Z OPROGRAMOWANIEM DLA WYDZIAŁU INŻYNIERII PROCESOWEJ MATERIAŁOWEJ I FIZYKI STOSOWANEJ POLITECHNIKI CZĘSTOCHOWSKIEJ , ul. Dąbrowskiego 69, 42-201 Częstochowa, woj. śląskie.

Gliwice: Dostawa pomiarowej, przenośnej kamery termowizyjnej. Instytut Metalurgii Żelaza im. Stanisława Staszica, ul. Karola Miarki 12, Gliwice, woj. śląskie.

Gliwice: Dostawa kamer termowizyjnych. Politechnika Śląska , ul. Akademicka 2A, 44-100 Gliwice, woj. śląskie. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń dla Politechniki Śląskiej w podziale na 2 zadania: Kamera termowizyjna. (Przyrządy do pomiaru ciepła – kamery termowizyjne). Miniaturowa kamera termowizyjna.

Gliwice: Dostawa kamery termowizyjnej z wyposażeniem. Politechnika Śląska , ul. Akademicka 2A, 44-100 Gliwice, woj. śląskie. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kamery termowizyjnej, która służyć będzie do analizy i monitorowania temperaturowego promieniowania podczerwieni. Kamera jest przeznaczona do montażu na bezzałogowych obiektach. Miniaturowa kamera termowizyjna wyposażona jest w dodatkowe elementy poszerzające jej możliwości. W skład całego urządzenia wchodzi: kamera termowizyjna ze standardowym obiektywem, dodatkowy obiektyw 35 mm, obudowa kamery wyposażona w złącze Lemo, złącze USB oraz złącze Gen-Lock do synchronizacji zewnętrznej. (Przyrządy do pomiaru ciepła – kamery termowizyjne).

Gliwice: Dostawa kamer termowizyjnych. Politechnika Śląska, ul. Akademicka 2A, 44-100 Gliwice, woj. śląskie. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń dla Politechniki Śląskiej w podziale na 2 zadania: Zadanie 1 – Kamera termowizyjna. (Przyrządy do pomiaru ciepła – kamery termowizyjne). Zadanie 2 – Miniaturowa kamera termowizyjna. (Przyrządy do pomiaru ciepła – kamery termowizyjne).